• O nama
  • > Uprava i Nadzorni odbor

Uprava i Nadzorni odbor

Uprava

Saša Novosel
Predsjednik Uprave Allianz ZB,
društva za upravljanje dobrovoljnim
mirovinskim fondovima, od 18.6.2017. godine

Slaven Bošnjak
Član Uprave Allianz ZB,
društva za upravljanje dobrovoljnim
mirovinskim fondovima, od 18.6.2017. godine


Nadzorni odbor

Allianz ZB, društva za upravljanje dobrovoljnim mirovinskim fondom

mr.sc. Branka Vladetić, predsjednik Nadzornog odbora od 16.02.2015. godine (član od 17.6.2014.)
Ivana Jakelić, zamjenik predsjednika Nadzornog odbora od 13.5.2016.
dr. Albrecht Dürnhöfer, član Nadzornog odbora od 02.11.2015.godine